XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ FLOOR DECOR 5 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ
Код: 131220
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : XPS
- ВИСОЧИНА : 5.00 мм
Доставка:
Цена М2:
1.53 € 2.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 5 М2):
7.66 € 14.98 лв. | Марка | FLOOR DECOR |
| МОДЕЛ | 5 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ |
| МАТЕРИАЛ | XPS |
| ВИСОЧИНА | 5.00 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.16 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА ЗВУКА ПРИ ХОДЕНЕ | 10 % |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 20 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 4.7 мм |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 80 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5906735282382 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















