Описание:
- Топлоизолационна подложка за ламинат- Eкологично чист и безвреден продукт
- Устойчива на натиск до 8 t/m2
- Редукция на отразен шум 6 dB
- Шумоподтискане проходен шум 22 dB
- Изравнява неравностите до 2.5 мм
- Лесно полагане

Български 
| Марка | LOGODOM |
| МОДЕЛ | 3 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ |
| МАТЕРИАЛ | XPS |
| ВИСОЧИНА | 3.00 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.10 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА ЗВУКА ПРИ ХОДЕНЕ | 12 % |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 18 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 2.5 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ | Не |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 54 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 5 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5907572344646 |