Описание:
- Топлоизолационна подложка за ламинат- Eкологично чист и безвреден продукт
- Устойчива на натиск до 8 t/m2
- Редукция на отразен шум 6 dB
- Шумоподтискане проходен шум 22 dB
- Изравнява неравностите до 2.5 мм
- Лесно полагане

English 
| Brand | LOGODOM |
| MODEL | 3 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 3.00 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.10 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 12 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 18 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 2.5 мм |
| UNDERFLOOR HEATING | No |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 54 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT RATIO | 5 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5907572344646 |