БОЙЛЕР TESY CTV 804430 B12 TSR
Code: 725933
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 84.50 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 84.50 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLASS-CERAMIC
- HEATER TYPE : COPPER
- PROTECTION : АНОДНА
- WARRANTY : 36 MONTHS
See credit plans
from5.39 €
/
10.54лв.
Interest, fees and APR

10х14.26€
/
10х27.89лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | CTV 804430 B12 TSR |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANODE TESTER | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 2762 |
| HEAT EXCHANGER | No |
| PROTECTION | АНОДНА |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| MODEL | CTV 804430 B12 TSR |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANODE TESTER | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 2762 |
| HEAT EXCHANGER | No |
| PROTECTION | АНОДНА |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800879129416 |
No documents were found for this product

English 






















