ЛИРА ЗА БАНЯ ПРАВА ROMSTAL SAN REMO
Code: 468102
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 404.00 W
- HEIGHT : 111.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 404.00 W
- HEIGHT : 111.00 см
- WIDTH : 45.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.44 €
/
8.68лв.
| Brand | ROMSTAL |
| MODEL | SAN REMO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 404.00 W |
| HEIGHT | 111.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WEIGHT | 9.500 kg |
| MODEL | SAN REMO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 404.00 W |
| HEIGHT | 111.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WEIGHT | 9.500 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 18.000 kg |
No documents were found for this product

English 












