BOSCH TR5501iT 120 EBP
Code: 655038
Short Description
- NETCAPACITY : 93 L
- HEIGHT : 108.70 см
- DIAMETER SM : 31.6 см
- TYPE : MULTIPOSITION
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 93 L
- HEIGHT : 108.70 см
- DIAMETER SM : 31.6 см
- TYPE : MULTIPOSITION
- TANK TYPE : THERMO-CERAMIC COATING
- HEATER TYPE : THERMO-CERAMIC COATED INOX
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR5501iT 120 EBP |
| NETCAPACITY | 93 L |
| HEIGHT | 108.70 см |
| DIAMETER SM | 31.6 см |
| TYPE | MULTIPOSITION |
| TANK TYPE | THERMO-CERAMIC COATING |
| HEATER TYPE | THERMO-CERAMIC COATED INOX |
| THERMOREGULATOR | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1306 kWh |
| WI-FI CONTROL | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | TR5501iT 120 EBP |
| NETCAPACITY | 93 L |
| HEIGHT | 108.70 см |
| DIAMETER SM | 31.6 см |
| TYPE | MULTIPOSITION |
| TANK TYPE | THERMO-CERAMIC COATING |
| HEATER TYPE | THERMO-CERAMIC COATED INOX |
| THERMOREGULATOR | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1306 kWh |
| WI-FI CONTROL | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321890803 |
No documents were found for this product

English 

























