BOSCH TR5501iT 120 EBP
Код: 655038
Кратко описание
- ОБЕМ : 93 L
- ВИСОЧИНА : 108.70 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 31.6 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 93 L
- ВИСОЧИНА : 108.70 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 31.6 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ТЕРМОКЕРАМИЧНО ПОКРИТИЕ
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : НЕРЪЖДАЕМ С ТЕРМОКЕРАМИКА
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TR5501iT 120 EBP |
| ОБЕМ | 93 L |
| ВИСОЧИНА | 108.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 31.6 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ТЕРМОКЕРАМИЧНО ПОКРИТИЕ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | НЕРЪЖДАЕМ С ТЕРМОКЕРАМИКА |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1306 kWh |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | TR5501iT 120 EBP |
| ОБЕМ | 93 L |
| ВИСОЧИНА | 108.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 31.6 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ТЕРМОКЕРАМИЧНО ПОКРИТИЕ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | НЕРЪЖДАЕМ С ТЕРМОКЕРАМИКА |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1306 kWh |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321890803 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























