БОЙЛЕР TESY CTV 804430 B12 TSR
Код: 725933
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 84.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 84.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ЗАЩИТА : АНОДНА
- ГАРАНЦИЯ : 36 МЕСЕЦА
Купи на изплащане
от5.39 €
/
10.54лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.26€
/
10х27.89лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | CTV 804430 B12 TSR |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 2762 |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ЗАЩИТА | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CTV 804430 B12 TSR |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 2762 |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ЗАЩИТА | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879129416 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















