ЛИРА ЗА БАНЯ THERMAL TREND KOS 450/1320
Код: 460603
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 720.00 W
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 720.00 W
Доставка:
| Марка | THERMAL TREND |
| МОДЕЛ | KOS 450/1320 |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 720.00 W |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 2 ГОДИНИ |
| МОДЕЛ | KOS 450/1320 |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 720.00 W |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 18.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 85945013209 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











