АКУМУЛАТОР SOLID CELL 74AH
Code: 244279
In stock
Short Description
- SERIES : CELL
- BATTERY CAPACITY : 74.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from3.51 €
/
6.86лв.
| Brand | SOLID |
| MODEL | CELL 74AH |
| SERIES | CELL |
| BATTERY CAPACITY | 74.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| WEIGHT | 17.100 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК: 640A |
| EAN | 3800222995446 |
No documents were found for this product

English 























