АКУМУЛАТОР SOLID CELL 60AH
Code: 244278
In stock
Short Description
- SERIES : CELL
- BATTERY CAPACITY : 60.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
| Brand | SOLID |
| MODEL | CELL 60AH |
| SERIES | CELL |
| BATTERY CAPACITY | 60.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| WEIGHT | 13.200 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК: 480A |
| EAN | 3800222995439 |
No documents were found for this product

English 























