АКУМУЛАТОР SOLID CELL 44AH
Code: 244277
In stock
Short Description
- SERIES : CELL
- BATTERY CAPACITY : 44.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
| Brand | SOLID |
| MODEL | CELL 44AH |
| SERIES | CELL |
| BATTERY CAPACITY | 44.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| WEIGHT | 10.400 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК: 380A |
| EAN | 3800222995422 |
No documents were found for this product

English 























