АКУМУЛАТОР SOLID CELL 74AH
Код: 244279
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : CELL
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 74.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от3.51 €
/
6.86лв.
| Марка | SOLID |
| МОДЕЛ | CELL 74AH |
| СЕРИЯ | CELL |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 74.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ТЕГЛО | 17.100 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 640A |
| EAN | 3800222995446 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























