АКУМУЛАТОР SOLID CELL 60AH
Код: 244278
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : CELL
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 60.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
| Марка | SOLID |
| МОДЕЛ | CELL 60AH |
| СЕРИЯ | CELL |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 60.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ТЕГЛО | 13.200 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 480A |
| EAN | 3800222995439 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























