АКУМУЛАТОР SOLID CELL 92AH
Код: 244280
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : CELL
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 92.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от4.23 €
/
8.27лв.
| Марка | SOLID |
| МОДЕЛ | CELL 92AH |
| СЕРИЯ | CELL |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 92.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ТЕГЛО | 20.600 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 740A |
| EAN | 3800222995453 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























