СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 3X40X70
Код: 492476
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 3.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 40 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 3X40X70 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 40 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 70.00 мм |
| EAN | 3165140384421 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











