СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 12X90X150
Код: 492485
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 12.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 90 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 12X90X150 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 90 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 150.00 мм |
| EAN | 3165140384537 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











