СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 12X90X150
Code: 492485
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 12.00 мм
- WORKING LENGTH : 90 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 12X90X150 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 12.00 мм |
| WORKING LENGTH | 90 мм |
| TOTAL LENGTH | 150.00 мм |
| EAN | 3165140384537 |
No documents were found for this product

English 











