СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 6.5X60X100
Code: 492481
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 6.50 мм
- WORKING LENGTH : 60 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 6.5X60X100 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.50 мм |
| WORKING LENGTH | 60 мм |
| TOTAL LENGTH | 100.00 мм |
| EAN | 3165140384483 |
No documents were found for this product

English 











