СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 3X40X70
Code: 492476
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 3.00 мм
- WORKING LENGTH : 40 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 3X40X70 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 40 мм |
| TOTAL LENGTH | 70.00 мм |
| EAN | 3165140384421 |
No documents were found for this product

English 











