СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 5.5X50X85
Код: 492479
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 5.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 50 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 5.5X50X85 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 50 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 85.00 мм |
| EAN | 3165140384469 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











