СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH 7X60X100
Код: 492482
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 7.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 60 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 7X60X100 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 7.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 60 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| EAN | 3165140384490 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











