ФРИЗ CERSANIT METAL COOPER BORDER MATT 3X75
Код: 139016
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 75.00 см
- ШИРИНА : 3.00 см
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | METAL COOPER BORDER MATT 3X75 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 см |
| ШИРИНА | 3.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| EAN | 5902115794988 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























