ФРИЗ CERSANIT METAL COOPER BORDER MATT 3X75
Code: 139016
In stock
Short Description
- LENGTH : 75.00 см
- WIDTH : 3.00 см
- QUALITY : FIRST
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | METAL COOPER BORDER MATT 3X75 |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 75.00 см |
| WIDTH | 3.00 см |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| TYPE | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| QUALITY | FIRST |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| EAN | 5902115794988 |
No documents were found for this product

English 




























