ФАЯНС KAI СЕНСИ СВ.БЕЖОВ 75.5Х25.5 CM
Код: 244765
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 75.50 см
- ШИРИНА : 25.50 см
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.16 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
15.29 € 29.90 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.16 М2):
17.74 € 34.70 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | СЕНСИ СВ.БЕЖОВ 75.5Х25.5 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 75.50 см |
| ШИРИНА | 25.50 см |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.16 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО | 17.850 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.1600 |
| EAN | 3800745471717 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































