ГРАНИТОГРЕС KAI СЕНСИ СВ.БЕЖОВ 45Х45 CM
Код: 244766




Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 45.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.22 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
14.29 €12.99 € 25.41 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.22 М2):
17.43 €15.85 € 31.00 лв. Спести: 9 %
| Марка | KAI |
| МОДЕЛ | СЕНСИ СВ.БЕЖОВ 45Х45 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.22 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 20.740 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2200 |
| EAN | 3800745988710 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























