ФАЯНС KAI СЕНСИ СВ.БЕЖОВ 25.5Х75.5 CM
Код: 244765




Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 75.50 см
- ШИРИНА : 25.50 см
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.16 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
15.29 €13.39 € 26.19 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.16 М2):
17.74 €15.53 € 30.37 лв. Спести: 12 %
| Марка | KAI |
| МОДЕЛ | СЕНСИ СВ.БЕЖОВ 25.5Х75.5 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 75.50 см |
| ШИРИНА | 25.50 см |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.16 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО | 17.850 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.1600 |
| EAN | 3800745471717 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























