СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 80X200 INTER CERAMIC 113B/80
Код: 140322
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОРАЦИЯ
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 8.00 мм
- ШИРИНА : 80.00 см
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
Купи на изплащане
от8.88 €
/
17.37лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.52€
/
10х46.00лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 113B/80 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОРАЦИЯ |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕРЕН ПРОФИЛ |
| ШИРИНА | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | СТАЦИОНАРЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354249297 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















