СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 80X200 INTER CERAMIC 113B/80
Code: 140322
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : С ДЕКОРАЦИЯ
- THICKNESS OF THE GLASS : 8.00 мм
- WIDTH : 80.00 см
- HEIGHT : 200.00 см
See credit plans
from8.88 €
/
17.37лв.
Interest, fees and APR

10х23.52€
/
10х46.00лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 113B/80 |
| COLOUR OF THE GLASS | С ДЕКОРАЦИЯ |
| THICKNESS OF THE GLASS | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕРЕН ПРОФИЛ |
| WIDTH | 80.00 см |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | СТАЦИОНАРЕН |
| FRAME COLOR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354249297 |
No documents were found for this product

English 






















