ПОДОВ СИФОН INTER CERAMIC 50048-60
Code: 245732
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 6.80 мм
- HEIGHT : 8.10 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 50048-60 |
| TYPE | ЛИНЕЕН |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| TRAP | Yes |
| MATERIAL OF THE BODY | ABS |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 6.80 мм |
| HEIGHT | 8.10 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | СИСТЕМА ЗА ДВОЙНА ЗАЩИТА |
| EAN | 6988354274503 |
No documents were found for this product

English 


























