ЛИНЕЕН СИФОН ЗА ВГРАЖДАНЕ НА ПЛОЧКА SAY OPTIMA S
Код: 117825
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 40.00 см
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
Доставка:
| Марка | SAY |
| МОДЕЛ | OPTIMA S |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА/ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ТЕГЛО | 945 г |
| EAN | 8681270827959 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























