ЛИНЕЕН СИФОН ALCA APZ10-850M
Код: 146127



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 40 мм
- ДЪЛЖИНА : 850.00 см
- ВИСОЧИНА : 75.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.40 €
/
6.65лв.
Цена: 112.40 €89.92 € / 175.87 лв.
Спести: 20 %
| Марка | ALCA |
| МОДЕЛ | APZ10-850M |
| ТИП | ЛИНЕЕН |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 40 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| МАТЕРИАЛ НА РЕШЕТКАТА | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 850.00 см |
| ВИСОЧИНА | 75.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВОДЕН/СУХ ЗАТВОР |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8595580537463 |

Български 





















