ПОДОВ СИФОН INTER CERAMIC 50048-80
Код: 245733
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 80.00 см
- ШИРИНА : 6.80 мм
- ВИСОЧИНА : 8.10 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 50048-80 |
| ТИП | ЛИНЕЕН |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ЗАЩИТА ПРОТИВ МИРИЗМИ | Да |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ABS |
| МАТЕРИАЛ НА РЕШЕТКАТА | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 см |
| ШИРИНА | 6.80 мм |
| ВИСОЧИНА | 8.10 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СИСТЕМА ЗА ДВОЙНА ЗАЩИТА |
| EAN | 6988354274527 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























