ПРЕГРАДЕН СТЪКЛЕН ПАРАВАН 140-160X190 INTER CERAMIC
Код: 126237
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОРАЦИЯ
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 5.00 мм
- ШИРИНА : 160.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Купи на изплащане
от7.34 €
/
14.36лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.43€
/
10х38.00лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОРАЦИЯ |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 140-160 CM |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПРЕГРАДЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 6988354243981 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















