ПОДОВ СИФОН РОГОВ 110Х110 ИНОКС AKVO DS
Код: 491105


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 11.00 см
- ШИРИНА : 110.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
Доставка:
Цена: 32.72 €22.90 € / 44.79 лв.
Спести: 30 %
| Марка | AKVO |
| МОДЕЛ | DS |
| МАТЕРИАЛ | PVC/СТЪКЛО |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 11.00 см |
| ШИРИНА | 110.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ТЕГЛО | 500 г |
| EAN | 8680445432073 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















