ПРЕГРАДЕН СТЪКЛЕН ПАРАВАН 140-160X190 INTER CERAMIC
Code: 126237
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : С ДЕКОРАЦИЯ
- THICKNESS OF THE GLASS : 5.00 мм
- WIDTH : 160.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
See credit plans
from7.34 €
/
14.36лв.
Interest, fees and APR

10х19.43€
/
10х38.00лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| COLOUR OF THE GLASS | С ДЕКОРАЦИЯ |
| THICKNESS OF THE GLASS | 5.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 140-160 CM |
| WIDTH | 160.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПРЕГРАДЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 6988354243981 |
No documents were found for this product

English 






















