ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONOSTEP ДЪБ БЛОНД K789, 8.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 246302
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : K789
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
10.99 € 21.49 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.26 М2):
24.84 € 48.58 лв. | Марка | KRONOSTEP |
| МОДЕЛ | ДЪБ БЛОНД |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | K789 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НАТУРАЛНА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE |
| ДЪЛЖИНА | 1288.00 мм |
| ШИРИНА | 195.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2600 |
| EAN | 5907555429520 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












