LAMINATE FLOORING KRONOSTEP ДЪБ БЛОНД K789, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 246302
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K789
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
10.99 € 21.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.26 М2):
24.84 € 48.58 лв. | Brand | KRONOSTEP |
| MODEL | ДЪБ БЛОНД |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K789 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE |
| LENGTH | 1288.00 мм |
| WIDTH | 195.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2600 |
| EAN | 5907555429520 |
No documents were found for this product

English 












