XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ FLOOR DECOR 5 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ
Code: 131220
In stock
Short Description
- MATERIAL : XPS
- HEIGHT : 5.00 мм
Shipping:
Price М2:
1.53 € 2.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 5 М2):
7.66 € 14.98 лв. | Brand | FLOOR DECOR |
| MODEL | 5 ММ. 5 М2 В ПАКЕТ |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 5.00 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.16 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 10 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 20 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 4.7 мм |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 80 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5906735282382 |
No documents were found for this product

English 















