ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU ДЪБ ЕЛЕГАНС FS037, 8.00 мм, 31/AC3
Код: 229334
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : FS037
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена m²:
9.20 € 17.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.37 m²):
21.84 € 42.72 лв. | Марка | KASTAMONU |
| МОДЕЛ | ДЪБ ЕЛЕГАНС |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | FS037 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | UNICLICK L2C |
| ДЪЛЖИНА | 1205.00 мм |
| ШИРИНА | 197.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| Вторична мерна единица | m² |
| Отношение мерни единици | 2.3740 |
| EAN | 8696681049654 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













