ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU ДЪБ ЕЛЕГАНС FS037, 8.00 мм, 31/AC3
Code: 229334
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : FS037
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price m²:
9.20 € 17.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.37 m²):
21.84 € 42.72 лв. | Brand | KASTAMONU |
| MODEL | ДЪБ ЕЛЕГАНС |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | FS037 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | UNICLICK L2C |
| LENGTH | 1205.00 мм |
| WIDTH | 197.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ТУРЦИЯ |
| SECOND UNIT NAME | m² |
| SECOND UNIT RATIO | 2.3740 |
| EAN | 8696681049654 |
No documents were found for this product

English 













