LED ПАНЕЛ КРЪГ 23.5W 2550LM 6500K 21.5CM PHILIPS
Код: 121222
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 23.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1900 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОЩНОСТ W | 23.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1900 LM |
| ШИРИНА | 21.50 см |
| ВИСОЧИНА | 21.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.215 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗМЕР 21.5 CM |
| EAN | 8720169231061 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














