LED ПАНЕЛ КРЪГ 23.5W 2550LM 4000K 22.5CM PHILIPS
Код: 121221
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 23.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 2550 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОЩНОСТ W | 23.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2550 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 21.50 см |
| ШИРИНА | 21.50 см |
| ВИСОЧИНА | 22.00 см |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗМЕР 22.5 CM |
| EAN | 8720169231047 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














