LED ПАНЕЛ КРЪГ 12.5W 1300LM 4000K 14CM PHILIPS
Код: 121211
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 12.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1300 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОЩНОСТ W | 12.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1300 LM |
| МАТЕРИАЛ | СИНТЕТИКА |
| ДЪЛЖИНА | 12.50 см |
| ШИРИНА | 12.50 см |
| ВИСОЧИНА | 4.70 см |
| ТЕГЛО | 0.121 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗМЕР 14 CM |
| EAN | 8720169173781 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














