LED ПАНЕЛ КРЪГ 23.5W 2550LM 4000K 22.5CM PHILIPS
Code: 121221
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 23.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2550 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MAXPOWER-W | 23.5 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2550 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 21.50 см |
| WIDTH | 21.50 см |
| HEIGHT | 22.00 см |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗМЕР 22.5 CM |
| EAN | 8720169231047 |
No documents were found for this product

English 














