LED ПАНЕЛ КРЪГ 16.5W 1750LM 4000K 16.5CM PHILIPS
Code: 121215
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 16.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1750 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MAXPOWER-W | 16.5 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1750 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 16.50 см |
| WIDTH | 16.50 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| WEIGHT | 0.091 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗМЕР 16.5 CM |
| EAN | 8720169173842 |
No documents were found for this product

English 














