LED ПАНЕЛ КРЪГ 23.5W 2550LM 6500K 21.5CM PHILIPS
Code: 121222
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 23.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1900 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MAXPOWER-W | 23.5 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1900 LM |
| WIDTH | 21.50 см |
| HEIGHT | 21.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.215 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗМЕР 21.5 CM |
| EAN | 8720169231061 |
No documents were found for this product

English 














