LED ПАНЕЛ КРЪГ 20W 2200LM 6500K 19CM PHILIPS
Code: 121220
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2200 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2200 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 4.30 см |
| WIDTH | 19.30 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| WEIGHT | 0.124 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| SIZE | 19 CM |
| EAN | 8720169231009 |
No documents were found for this product

English 














