LED ПАНЕЛ КРЪГ 20W 2200LM 6500K 19CM PHILIPS
Код: 121220
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 20.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 2200 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2200 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 4.30 см |
| ШИРИНА | 19.30 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ТЕГЛО | 0.124 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| РАЗМЕР | 19 CM |
| EAN | 8720169231009 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














