LED ПАНЕЛ КРЪГ 5.5W 550LM 6500K 9.5CM PHILIPS
Код: 121210
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 5.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 550 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОЩНОСТ W | 5.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 550 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 9.00 см |
| ШИРИНА | 9.00 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ТЕГЛО | 0.036 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| EAN | 8720169173644 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














